Vouchery

VOUCHERY

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej Ci osoby? Vouchery na sesje zdjęciowe to świetny prezent dla każdej kobiety!
Realizacja sesji na najwyższym poziomie i profesjonalna obróbka zdjęć pozwolą każdej kobiecie poczuć się pięknie i wyjątkowo, a powstałe zdjęcia będą stanowić niepowtarzalną pamiątkę na długie lata!

VOUCHERY NA ZAMÓWIENIE

Napisz do mnie i zamów voucher na dowolny pakiet! Voucher zostanie wydrukowany na błyszczącym papierze fotograficznym oraz zapakowany w elegancką, czarną kopertę. Możliwa personalizacja.

REGULAMIN VOUCHERÓW​

1. Rodzaje voucherów
    1.1. Vouchery zniżkowe – obniżające cenę dowolnej sesji zdjęciowej o dany % zaznaczony na voucherze
    1.2. Vouchery kwotowe – obniżające cenę dowolnej sesji zdjęciowej o daną kwotę zaznaczoną na voucherze
    1.3. Vouchery na sesje zdjęciowe – zapewniające darmową sesję zdjęciową wskazaną na voucherze
2. Okres ważności voucherów jest zawsze podany na voucherze. Określa on maksymalną datę, w której musi odbyć się sesja. Zapisanie się na sesję na dzień przekraczający podaną datę nie będzie możliwe.
3. Kod z vouchera jest wymagany przy zapisie na sesję zdjęciową. Klient ma obowiązek podać kod w ciągu 48h od zapisania się na sesję. W momencie, gdy klient nie poda kodu zniżkowego, obowiązuje cena cennikowa za daną sesję zdjęciową.
4. Vouchery nie są imienne. To znaczy, że każda osoba posiadająca kod z Vouchera będzie mogła skorzystać ze zniżki.
5. Łączenie się rabatów i zniżek nie jest możliwe. Klient może skorzystać tylko z 1 zniżki/rabatu na daną sesję zdjęciową.