Nowa odsłona, nowe funkcje!

Nowa odsłona, nowe funkcje!

Cześć! Miło mi powitać Cię na nowej stronie internetowej, przygotowanej specjalnie dla Ciebie! W tym wpisie opiszę krótko co się zmieniło i czego możesz się spodziewać w przyszłości – bo moje plany na nowy rok są dość spore 🙂

MinimalistycznieJ, szybciej i bezpieczniej!

Strona została zbudowana od podstaw, zachowując najwyższe standardy pod względem optymalizacji i bezpieczeństwa. Strona wczytuje się zdecydowanie szybciej i jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, co pozwoli Wam wygodniej przemieszczać się po zakładkach na stronie. Aktualnie nie ma ich za dużo, ale możecie być pewni, że niedługo się to zmieni!

Nowy system rezerwacji sesji online!

Szukanie wspólnego terminu w kalendarzach bywało problematyczne, dlatego wprowadziłem system rezerwacji sesji online, dzięki któremu będziecie mogli zapisać się na sesję w minutę! Wystarczy wybrać pakiet, termin sesji (z wygodnego i przejrzystego kalendarza) oraz zatwierdzić rezerwację. W ten sposób oszczędzamy czas na doborze terminu, co pozwoli skupić się nam na najważniejszym – przygotowaniu do sesji. Oczywiście rezerwować terminy możecie także tak samo, jak do tej pory – czyli pisząc do mnie na maila, facebooka, czy instagrama. Tak czy inaczej, każda rezerwacja będzie wpisywana do systemu. Otrzymacie na maila potwierdzenie rezerwacji wraz ze wszystkimi informacjami.

Nowy wygląd portfolio

Portfolio zostało przygotowane w sposób, który pozwoli Wam przeglądać zdjęcia w najwyższej jakości. Każde zdjęcie możecie sobie przybliżać i oddalać, by zobaczyć wszelkie detale. Możecie także włączyć sobie pokaz slajdów i przeglądnąć sobie na spokojnie wszystkie zdjęcia.

Pixiris studio to przede wszystkim portrety!

W ostatnim czasie podejmowałem różne zlecenia fotograficzne, które miały mało wspólnego z fotografią portretową. Sporo się zmieniło w ostatnim czasie, dzięki czemu od nowego roku będę mógł skupić się przede wszystkim na fotografii portretowej!

Nowa, odświeżona oferta sesji plenerowych!

Jak już wspomniałem, mój content dotyczy głównie fotografii portretowej, dlatego przygotowałem specjalną ofertę dotyczącą sesji portretowych w plenerze. Z każdej sesji otrzymacie wydrukowane zdjęcia na błyszczącym papierze fotograficznym najwyższej jakości w formacie 10x15cm oraz pendrive’a ze zgranymi zdjęciami! Szczegóły aktualnej oferty poniżej.

Plany na nowy rok, a może wcześniej?

Jak już wspomniałem, cały content będzie dotyczył fotografii portretowej, ponieważ to jest to, co uwielbiam robić. Zmieni się jedynie zakres contentu, który będzie kierowany nie tylko do kobiet, ale także do fotografów z całej Polski.

Lista planów:
• Nowe vouchery na sesje fotograficzne: Do 15 Grudnia 2020
• Wdrożenie contentu dla fotografów portretowych (poradniki, kursy itp.): Od Grudnia 2020
• Wdrożenie contentu dla modelek (poradniki, kursy itp.): Od Stycznia 2021
• Własne studio fotograficzne: Marzec/Kwiecień 2021
• Założenie kanału na YouTube – wideoporadniki, podcasty: Kwiecień/Maj 2021
• Stacjonarne szkolenia z fotografii portretowej/obróbki zdjęć: Kwiecień/Maj 2021
• Organizacja pierwszego pleneru fotograficznego: Czerwiec/Lipiec 2021
• Ebook – Fotografia Portretowa: Grudzień 2021

Na zakończenie

Mam nadzieję, że przyszły rok będzie o wiele lepszy od obecnego, dla nas wszystkich. Życzę Wam moi drodzy, by udało się Wam zrealizować wszelkie postanowienia i plany na nowy rok 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *