Start nowego projektu! Fotoedukacja.pl

Start nowego projektu! Fotoedukacja.pl
Kiedy zaczynałem w fotografii, brakowało mi osób, z którymi mógłbym dzielić swoją pasję. Osób, z którymi mógłbym porozmawiać na temat fotografii, podzielić się swoimi pracami i uzyskać jakieś porady. Oczywiście istnieją stowarzyszenia fotograficzne – tyle tylko, że to dość zamknięte społeczności na nowych członków. Mógłbym także iść do szkoły fotografii i płacić po 400zł/msc, ucząc się przez minimum rok rzeczy zupełnie mi niepotrzebnych, a to przecież nie o to w tym chodzi. Dlatego obrałem ścieżkę nauki samodzielnej. Uczyłem się sam, czytałem książki, robiłem kursy internetowe, ćwiczyłem, oglądałem video-poradniki, słuchałem podcastów. Chciałem wiedzieć o fotografii wszystko, ale w pierwszej kolejności to – co mi jest potrzebne najbardziej. Tego typu ścieżka jest o wiele bardziej efektywna, niż kilkuletnia szkoła fotograficzna, po której mamy nadal wiedzę ogólną, ale nie jest ona w żaden sposób ukierunkowana.
Teraz, gdy sam prowadzę szkolenia, zależy mi na tym, by pomóc Wam rozwijać się jeszcze szybciej. Moje krótkie, ale treściwe szkolenie z podstaw fotografii ma za zadanie przygotować Was do dalszej pracy już w kierunku, który sami sobie wyznaczycie. Chcę Wam jednocześnie ułatwić i uprzyjemnić ten cały proces kolejnych kroków. Zależy mi na tym, żebyście wynieśli nie tylko wiedzę, ale także radość z robienia zdjęć! Chcę Was zarazić moją pasją, która niezmiennie od 5 lat tkwi w moim sercu.
Chciałbym, żeby nasz kontakt nie urywał się po szkoleniu. Chcę obserwować Waszą dalszą pracę, osiągnięcia, chcę dać Wam coś od siebie, żeby zachęcić Was do dalszej pracy!
Dlatego dzisiaj, oficjalnie przedstawiam Wam portal Fotoedukacja.pl który ma na celu połączyć nas w zgraną społeczność osób z pasją do fotografii. Będziemy wspólnie się rozwijać i pomagać sobie wzajemnie! Strona będzie na ten moment dostępna tylko i wyłącznie dla moich kursantów!
Co nowego wnosi Fotoedukacja.pl?
 • Dostęp Beta do powstającego kursu “Podstawy fotografii”
 • Artykuły premium – czyli artykuły z cennymi informacjami oraz autorskie mini poradniki fotograficzne, które będą zawierały wszelkie tajniki, które stosuję na co dzień. Znajdziecie tam również już niedługo cenne porady dotyczące serwisów społecznościowych i dużo, dużo więcej!
 • Materiały na życzenie – jeżeli masz z czymś problem, nie rozumiesz danego tematu, a na stronie nie pojawił się jeszcze żaden artykuł na ten temat – możesz w każdej chwili mi zgłosić taką potrzebę. Postaram się przygotować materiał jak najszybciej i opublikować go na stronie fotoedukacja.pl
 • Autorskie podcasty o fotografii i nie tylko (Już niedługo)
 • Video poradniki – głównie z obróbki i retuszu zdjęć (Już niedługo)
 • Dodatkowe materiały do pobrania – Presety do Lightrooma, Akcje do Photoshopa i wiele, wiele więcej! (Już niedługo)
 • Galeria z Waszymi najlepszymi pracami
 • Konkursy na zdjęcie miesiąca (Już niedługo)
 • Zamknięta grupa na facebooku, gdzie możecie publikować swoje prace. Postaram się każde Wasze zdjęcie merytorycznie ocenić i doradzić co można poprawić!
 • Plenery i spotkania fotograficzne w Zielonej Górze (Już niedługo)
 • Możliwość wspólnego focenia w Zielonej Górze!
Korzystajcie ile tylko możecie, uczcie się, rozwijajcie, publikujcie swoje zdjęcia na naszej grupie fb i wysyłajcie je na konkursy!
Ponadto wprowadzam kilka nowości dotyczących szkoleń z podstaw fotografii:
 • Nowa, obszerniejsza prezentacja do szkolenia – bardziej szczegółowo omówione najważniejsze tematy
 • Szkolenia Online – już nie tylko szkolenia stacjonarne! W najbliższych dniach zostanie uruchomiona możliwość szkoleń poprzez wideo-konferencje. Jeżeli jesteś zainteresowany/a szkoleniem online – napisz do mnie. Dam Ci znać od razu, jak zapisy zostaną otwarte!
Mimo wielu nowości, koszt szkolenia na ten moment pozostaje bez zmian – jedyne 350zł! Wystarczy, że skorzystasz z mojego szkolenia, a dostęp do portalu fotoedukacja.pl otrzymasz na zawsze!
 
Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz na poniższej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *